+90 452 233 65 66-80
TR     EN
FİRMA PROFİLİ

Karadeniz bölgesinde Ordu ilinde 1953 yılında fındık ticaretine başlayan Şenocak ailesi, İsmet Şenocak ve Cem Şenocak birlikteliği ile iki ortaklı olarak ticari hayatını sürdürmektedir.

2006 yılına kadar kırma tesissinde kabuklu fındık ve iç fındık satışı yaparken entegre tesisinin de devreye alınması ile kavrulmuş ve beyazlatılmış fındık, kıyılmış fındık, fındık unu ve fındık püresi mamullerini de ürün yelpazesine eklemiştir.

1997 yılından itibaren Türkiye'nin sayılı ihracatçı firmaları arasında yer almıştır. Firmamız ISO 9000, ISO 22000, BRC, Kosher ve Helal sertifikalarına sahip olup her türlü talebi karşılayabilecek özelliklerde üretim yapabilmektedir.

Kırım tesisimizin iç fındık kapasitesi 15000 ton / yıl, entegre tesisimizin kapasitesi 8000 ton/yıl dır.


ENTEGRE

Firmamız kırım ünitesine ek olarak, üretim hattını genişletmek amacıyla 2006 yılında en son teknoloji ile entegre tesisilerini devreye sokmuştur.

Entegre tesislerimiz de kavrulmuş fındık, beyazlatılmış fındık, fındık unu ve fındık püresi üretilmektedir. Tesislerimiz de avrupa standartları, TSE standartları ve müşteri standartlarına göre üretim yapılmaktadır. Son teknolojik tesisimizde tamamen hijyenik antibakteriyel bir ortam oluşturulmuştur.

Bütün ürünlerimiz otomatik dolum makineleri vasıtası ile ambalajlanmaktadır.

VİZYON

Dünyanın en kaliteli fındığını en sağlıklı koşullarda üreterek müşteri tatminini en üst seviyede gerçekleştirmek, iyi bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanların mutluluğunu ve çevrenin korunmasını sağlayıp şirketimizin karlılığını maksimize etmektir.

 

MİSYON

Dünyanın en kaliteli fındığını en sağlıklı koşullarda üreterek müşteri tatminini en üst seviyede gerçekleştirmek,

iyi bir çalışma ortamı oluşturarak çalışanların mutluluğunu ve çevrenin korunmasını sağlayıp şirketimizin karlılığını maksimize etmektir.

FOTOĞRAF GALERİ