SOSYAL SORUMLULUK POLİTİKASI
1953 yılındaki kuruluşumuzdan bu yana, Şenocak Fındık kurumsal sosyal sorumluluğun gerçek ruhunu somutlaştırmış ve kurumsal vatandaşlığın en yüksek standartlarını benimsemiştir. 

Kültürümüz ve değerlerimiz, hizmet, dürüstlük ve eylemlerimiz, sonuçlarımız ve itibarımız için kişisel sorumluluk almak bizim için en büyük hedeftir.

Fındık ve fındık ürünleri üreten fabrika olarak, insanları istihdam olanaklarıyla birleştirip yaşadığımız ve çalışmakta olduğumuz topluluklarda fark yaratıyoruz. 

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin, tedarikçilerimizin ve ortaklarının ülke ve bölge çapındaki kapsamı göz önüne alındığında, ticari uygulamalarımızın ve kamu hesap verebilirliğimizin küresel erişimini tanıyoruz.

Kurumsal sosyal sorumluluk taahhütlerini yerine getirmek için bireysel ve toplu olarak sorumluyuz. Kuruluşumuz genelinde katılımı teşvik ediyoruz ve küresel iş gücü adına sürekli olarak bunu savunuyoruz, iş yerimizi iyileştirmek, hizmet verdiğimiz topluluklara katkıda bulunmak ve eylemlerimizin toplumsal, etik ve çevresel olarak sorumlu olduğundan emin olmak için dış paydaşlarla birlikte çalışıyoruz.
 

ŞENOCAK GIDA EĞİTİME DESTEK
Ülkemizde Covid-19 sebebi ile çocuklarımız online eğitim yada hybrit eğitime geçmek zorunda kalmıştır.
Yarınlarımıza katkıda bulunmak için, teknolojik ekipmana sahip olmayan çocuklarımıza, tablet bilgisayar hediye ederek destek oluyoruz.

Cem Şenocak
Şenocak Gıda Yönetim Kurulu Başkanı
HASİBE ŞENOCAK ANA SINIFI
Hayırsever İş Adamı Tarafından Yaptırılan Anasınıfının Açılışı Yapıldı

Vali Seddar Yavuz, hayırsever işadamı Cem Şenocak tarafından yaptırılan Altınordu Saraycık İlkokulu bünyesinde yaptırılan Hasibe Şenocak Anasınıfı Binasının açılış törenine katıldı.
 
Saraycık mahallesinde yapılan açılış törenine, Vali Seddar Yavuz’un yanı sıra, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Gülyalı Belediye Başkanı Talip Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin Baş, Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, Saraycık İlkokulu Müdürü Metin Şeyhoğlu, hayırsever işadamı Cem Şenocak ve ailesi, Saraycık mahallesinin sakinleri katıldı.
 
Açılış programında bir konuşma yapan Vali Seddar Yavuz Şenocak ailesine teşekkür ederek, okul açılışında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Yükleniyor...